לאירועים מכל הסוגים ולמוזיקה הכי מגוונת בארץ

מוזמנים להשאיר לנו מה תרצו לשמוע באירוע שלכם ונחזור אליכם בהקדם

החשיבות של ליווי מוזיקלי נכון בהופעות

נסו לחשוב על הסרטים וסדרות הטלוויזיה שהכי אהבתם. כעת נסו לחשוב על אותם תכנים אבל ללא פס הקול המוזיקלי המלווה אותם. זה נשמע ונראה מוזר, לא תקין ובטח לא מספק את כל החוויה שאותה חוויתם כאשר צפיתם בתכנים איכותיים ומהנים אלו. מוזיקה נמצאת בכל כך הרבה היבטים בחיינו, כולל בפעילויות שאנחנו כלל לא מקשרים למוזיקה והצלילים הללו לגמרי מהווים חלק מפס הקול של חיינו. כך גם בהופעות בידור הליווי המוזיקלי המדויק הינו קריטי ליצירת האווירה המדויקת והשגת האפקט המלא עבור הקהל. 

בתור בית למוזיקה, אנשים שחיים ונושמים מוזיקה גם בחיים הפרטיים שלנו וגם בפעילויות העסקיות שלנו, נסביר לגבי החשיבות של ליווי מוזיקלי נכון בהופעות בידור או הנחיות כנסים של ליאור סושרד.  

כיצד מוזיקה מלווה הופעות ואירועי בידור

בהופעות בידור ואירועים שונים – בניגוד להופעות מוזיקה כמובן – המוזיקה היא כינור שני למוקד העניין המרכזי שעבורו הקהל התכנס, המוזיקה מלווה את ההופעה ואת קטעי הבידור השונים ואמורה לתמוך בהם, להרים אותם למעלה ולתרום לאווירה המבוקשת ולהשפעה של הקטע שהאמן מבצע על הקהל בכללותו. 

זו בדיוק המהות הזו, של ליווי בהופעות בידור ותמיכה באפקט ההופעה כולה, המצריכה דיור אופטימאלי של מוזיקת הליווי, גם מבחינת הבחירות המוזיקליות עצמן וגם מבחינת היבטים טכניים כמו עוצמת הסאונד, איכות הסאונד, תזמון וכיוצא באלו. 

כך למשל, בקטע דרמטי שבו הקהל דבוק לקצה מושבו מרוב ציפייה, תדהמה והמתנה לראות האם אמן החושים יצליח בקטע הבלתי נתפס שהוא מבצע על הבמה, המוזיקה המתאימה תעצים את החוויה ותרים את כל ההשפעה לגבהים אחרים עבור הקהל. אותו הדבר בקטע בידור קליל ומצחיק למשל, בקטעי קישור המיועדים לשמור על הקהל עירני ומוכן להמשך ההופעה וכך הלאה. המוזיקה היא לא סתם “רעש רקע נעים” אלא היא כלי מרכזי וחשוב בכל הופעת בידור, בדיוק כמו בסרטים, בטלוויזיה ובכל כך הרבה סיטואציות בחיים. 

תפקידים של מוזיקה בליווי הופעות בידור

  • יצירת האווירה הנכונה בקטעי בידור שונים – תוספת דרמה, ציפייה, צחוק וכיוצא באלו.
  • מוזיקה הנותנת אותו מעבר בין קטעים ובין שלבים במופע – כחלק ממבנה נכון ומותאם של הופעה גם עבור הקהל וגם עבור האמנים המופיעים.
  • להנעים את הזמן ואת השלבים השונים לפני, לאורך ולאחר המופע עבור הקהל.
  • תוספת “צבע” מיוחד להופעה דרך בחירה חכמה של מוזיקה ותזמון מדויק של הקטעים המוזיקליים המושמעים. 
  • הכנסת הקהל לאווירה הנכונה לפני המופע וגם במהלכו לקראת קטעים מיוחדים. 
  • באירועי הנחייה למיניהם, המוזיקה תומכת בכל תהליך ההנחיה ובאירוע כולו – דרך רתימת הקהל לשלבים שונים במופע, מעברים חכמים בין קטעים ושלבים, יצירת אווירה נכונה וכדומה. 

כאשר הליווי המוזיקלי בהופעה או אירוע אינו נכון, אינו מדויק ולא מספק “את הסחורה”, כל התוצאה נפגמת בצורה מהותית – אפילו שהמוזיקה היא רק ליווי ורק כינור שני ל-Main Event כפי שאמרנו! חישבו למשל על חתונה שהייתם בה והמוזיקה הייתה לא טובה מבחינת סגנון, קריאת הקהל, התאמת השירים הנכונים לשלבים השונים – זו בטוח הייתה חתונה משמעותית פחות מוצלחת מחתונות בהן המוזיקה הייתה מקפיצה, מדויקת וכיפית. אותו הדבר גם בהופעות ואירועים. המוח שלנו יודע לקשר צלילים ומוזיקה לרגשות, לתחושות ולאווירה מסוימת ולכן היא כלי כה עוצמתי בבידור ובחוויה האנושית כולה, ממש עד כדי כך. 

אם נמשיך עם הדוגמא שהתחלנו איתה קודם, של מנטליסט אמן המופיע על במה או מנחה אירוע עסקי מרשים, הליווי המוזיקלי הנכון והמתאים ביותר מספק ערך מוסף אמיתי לחוויה כולה וליצירת שואו הסוחף את הקהל פנימה בצורה רב חושית. המוזיקה במופע מנטליזם מוצלח תורמת ישירות למינון המדויק של דרמה, צחוק, ציפייה והפתעות ולתחושות המתעוררות בקהל הנהנה. 

החשיבות של ליווי מוזיקלי נכון בהופעות

לאירועים מכל הסוגים ולמוזיקה הכי מגוונת בארץ

מוזמנים להשאיר לנו מה תרצו לשמוע באירוע שלכם ונחזור אליכם בהקדם


עוד בנושא

יש לא מעט דברים שחשוב לדאוג להם בכדי לארגן את החתונה המושלמת – חתונה, אשר רבים חלמו עליה עוד כשהיו ילדים. בין היתר, יש למצוא את הלוקיישן המתאים לקיום האירוע, לבחור את הקייטרינג (ואת המנות אשר יוגשו), לדאוג לתקליטן, לצלם,...

רעיונות למתנות לאורחים בחתונה

לצפייה
אין ספק שיש המון דרכים נפלאות על מנת לשדרג אירוע חתונה קטן או גדול. אחת מבין הדרכים הפופולאריות היא שילוב של מספר אטרקציות שונות. האטרקציות יכולות להיות במהלך האירוע וברחבת הריקודים. יש לבחור את האטרקציות המיוחדות ביותר, כך שהמשתתפים באירוע...

מגוון רעיונות לאטרקציות לחתונה ב-2021

לצפייה
אתם עומדים חגוג  אירוע אם זה חתונה, בר או בת  מצווה, יום הולדת מסיבות, אירוע עסקי וכל סוג אחר של אירוע אחד, הדבר הנהוג שיהיה באירוע כדי להביא להעלאת המורל הוא אלכוהול אין כמעט כיום אירוע, מסיבה ללא אלכוהול השאלה...

אלכוהול לאירועים

לצפייה
נסו לחשוב על הסרטים וסדרות הטלוויזיה שהכי אהבתם. כעת נסו לחשוב על אותם תכנים אבל ללא פס הקול המוזיקלי המלווה אותם. זה נשמע ונראה מוזר, לא תקין ובטח לא מספק את כל החוויה שאותה חוויתם כאשר צפיתם בתכנים איכותיים ומהנים...

החשיבות של ליווי מוזיקלי נכון בהופעות

לצפייה
עוד ב -מאמרים
קידום אתרים בגוגל בניית אתרים קידום אתרים